REKLAMA ANT TRANSPORTO


— Lengvieji automobiliai —

Daugiau informacijos čia

Reklama ant lengvojo automobilio padės išsiskirti pilkoje automobilių spūstyje. Prikaustykite naujų klientų dėmesį pateikdami jiems savo brand'ą ar informaciją apie produktą ar paslaugą.

— Komerciniai automobiliai —

Daugiau informacijos čia

Jūs tik įsivaizduokite, jei visi vadybininkai bei kiti darbuotojų automobiliai būtų "apvilkti" Jūsų reklama... Ar galite pagalvoti kiek žmonių gatvėse pamatytų Jūsų reklaminę žinutę - sužinotų apie Jus, Jūsų veiklą.

— Mikroautobusai —

Daugiau informacijos čia

Jūsų autobusiukai važinėja tolimus atstumus atstumus kiekvieną dieną? Tik pagalvokite kiek Jūsų reklaminė żinutė galėtų pasiekti žmonių, jei ji būtų patalpinta ant vis nenustovinčio vietoje mikroautobuso.

— Autobusai —

Daugiau informacijos čia

Autobusai kasdien nuvažiuoja didelius atstumus, prasilenkia su daugeliu automobilių, stovi spūstyse. Paverskite tai privalumu - reklama ant autobuso efektyviai padės supažindinti potencialius klientus su Jūsų paslaugomis.

— Krovininiai automobiliai —

Daugiau informacijos čia

Reklama ant krovininių automobilių - kuo didesnė priekaba, tuo matomesnė reklama. Pasinaudokite tokiu laisvu plotu, ypač kai žmonės, pakankamai dažnai, dar atkreipia savo dėmesį į reklamą ant didesnių automobilių. Gal žmonių žingeidumas, smalsumas priverčia nors akies krašteliu žvilgtelti į eisme įstrigusį automobilio apipavidalinimą.

— Puspriekabės —

Daugiau informacijos čia

Reklama ant puspriekabės - puikus bei efektyvus būdas pateikti reklaminę žinutę apie savo prekes ar paslaugas

— Magnetiniai lipdukai —

Daugiau informacijos čia

Magnetiniai lipdukai - laikinos reklamos tipas, įgyjantis vis didesnę paklausą klientų auditorijoje. Ilgaamžiškumas, greitas gamybos terminas ir nesudėtingas montavimas ant automobilio - visą tai daro magnetinius lipdukus viena iš patraukliausių reklamos priemonių vairavimo mokykloms, taksi vairuotojams arba krovinių bei keleivių pervežimo įmonėms.