- KOKYBĖS STANDARTAS -

"Apklijavimo kokybės standartas" nurodo, kad plėvelė bus klijuojama laikantis technologinių procesų:

  • specialiomis cheminėmis medžiagomis paruošiamas klijuojamas paviršius,
  • taisyklingai klijuojama plėvelė,
  • formuojama ir prikaitinama (fiksuojama) naudojant reikiamą temperatūrą.

Naudojant polimerines plėveles ("Standard" bei "Standard Plius"), vidiniuose kampuose bus įpjaunama. To nebus daroma tik klijuojant "Cast" serijų ("Premium" bei "Premium Plius") plėveles.
Apklijavus gali būti pastebimi smulkūs oro burbuliukai, kurie, plėvelei maksimaliai sukibus, per kelias dienas pranyks. Klijuojant "Cast" serijos plėveles, sudėtingose ir dažniausiai nematomose vietose, bus daromi sujungimai, užklijuojant plėvelę vieną ant kitos.

Apklijavimo kokybės standartas nurodo, kad nebus įplyšimų, atšokimų bei kitokių matomų defektų, o, žiūrint iš 1 ar 1,5 m atstumo, bendras vaizdas atrodys puikiai. Pagal šį standartą, leistinas nežymus kiekis smulkių netikslumų, kurie neturi įtakos ilgaamžiškumui ir bendram vaizdui.

"Apklijavimo kokybės standartas" nurodo, kad, praėjus 2-4 savaitėms po apklijavimo, reikia apžiūrėti transporto priemonę ir patikrinti, ar probleminėse vietose plėvelė nepasislinko. Tai yra visiškai normalu, todėl jei tokių neatitikimų pastebėjote, būtina kaip galima greičiau kreiptis į "Ad4auto" specialistus, kad jie pašalintų trūkumus. Atlikę profilaktinę apžiūrą būsite tikri, kad plėvelė puikiai sukibo, apklijuoto paviršiaus ilgaamžiškumas užtikrintas maksimaliai ir atliktiems darbams taikoma garantija.