- PRIEŽIŪRA -

Kaip teisingai prižiūrėti apklijuotą automobilį?

Apklijuotus automobilius rekomenduojama plauti ne anksčiau kaip 2 savaitės po apklijavimo ir tik po mūsų specialistų profilaktinės apžiūros.

Tik "Premium" tipo plėvelėmis apklijuotus automobilius galima plauti automatinėse plovyklose su šepečiais. Tačiau plaunant automobilį negalima naudoti abrazyvinių komponentų, mechaniškai pažeidžiančių viršutinį plėvelės sluoksnį. Naudojant šiurkščius šepečius plovimo metu gali sparčiau išblukti nelaminuota fotospauda bei atsiklijuoti smulkūs užrašai ir kiti dizaino elementai. Norint apsaugoti savo nelaminuota plėvele apklijuotą automobilį rekomenduojama rinktis plovyklas, kurių darbuotojai plauna automobilius rankomis bei nusimano kaip plauti apklijuotą automobilį.

Jei nuspręsite apklijuotą automobilį plauti patys su aukšto slėgio plovimo įranga, rekomenduojama naudoti vidutinio stiprumo vandens slėgį, vandens srovę į apklijuotą paviršių nukreipti stačiu, 90 laipsniu kampu bei laikytis ne mažesnio nei 50 cm atstumo. Naudokite tik kokybiškus automobilių plovimui skirtus cheminius ploviklius, kurių sudėtyje nėra abrazyvinių komponentų, stiprių tirpiklių ir / ar alkoholio (ploviklio pH lygis turi būti 5-9). Buityje naudojamų indų ploviklių ar muilo, neskirtų automobilių plovimui, naudoti negalima.

Plėvelių paviršiai panašūs į automobilinių dažų. Plėvelės sąveikaudamos su purvu, nešvarumais bei kitais teršalais greitai praranda naudingas savybes. Šį neigiamą procesą paskatina purvą veikianti UV saulės spinduliuotė bei karštis. Norint išlaikyti kokybišką lipduką rekomenduojama automobilį plauti ne dažniau nei kartą per savaitę ir ne rečiau kaip dukart per mėnesį.

Iškilus klausimams dėl apklijuoto automobilio priežiūros kreipkitės: tel.nr: +370 655 54906 arba el.paštu info@ad4auto.lt