— ATSILIEPIMAI —

Ką apie mus kalba klientai

"Dėkojame Jums, darbai atlikti gerai, esame patenkinti. Ateityje, kai vėl bus poreikis klijuoti automobilius - kreipsimės"

Dovilė

UAB AINAVA

"Džiaugiamės, kad visi darbai buvo atlikti laiku, taip kaip sutarta. Klijavimas atliktas kokybiškai. Bendradarbiausime ir ateityje."

Andrius

UAB RIMI LIETUVA

"Greitas darbų suderinimas, gera kaina, atvyko į vietą, kokybiškai atspausdino ir super kruopščiai užklijavo. Labai džiaugiamės rezultatu ir rekomenduojame :) "

Gintarė

UAB BIRŽŲ DUONA

"Likome 100% patenkinti! Net nereikėjo patiems nuvaryti mašinos! Kruopštus ir operatyvus darbas, o rezultatas - fantastiškas!"

Indrė

UAB ROGIŲ ŠUNYS

"Ad4auto" puikiai atliko savo darbą. Sutiko apklijuoti mūsų autobusiukus skubia tvarka ir padarė tai puikiai. Jeigu turėjome pastabų dėl užklijuotų lipdukų - iš karto reagavo ir atliko pataisymus. Turi savo patalpas klijavimui, kas yra ypač patogu neturint sąlygų patiems."

Esfira

UAB OMNIVA

"Nusprendėme bendradarbiauti, nes Ad4auto greitai atsiliepė į užklausą, parengė aiškų pasiūlymą ir sklandžiai bendravo projekto metu. Likome patenkinti ir rekomenduojame kitiems - esame patenkinti bendradarbiavimu ir paslaugų kokybe."

Vilma

UAB MEDA LT

"Operatyvumas tiek atsakant į laiškus, tiek dirbant! Labai greitai bei be priekaištų atliktas užsakymas. Rekomenduotume, vien dėl to, kad kitur teko smarkiai nusivilti gana ilgai lauktu užsakymo įgyvendinimu, kuris taip ir nebuvo įgyvendintas. O su jumis jokio streso, jokių problemų!"

Raminta

UAB IRIS

"Nuo pat pradžių komunikacija buvo verta pasitikėjimo. Sklandus bei konkretus bendravimas užtikrino įmonės pasirinkimą. Imponavo paslaugų kokybės akcentavimas. Likome labai patenkinti, nes tiek bendravimas, tiek paslaugų atlikimas buvo ypač sklandus ir greitas. Rekomenduotume."

Jurgita

UAB PROSTA

"Ieškojome įmonių, kurios galėtų pasirūpinti mūsų įmonės automobilių apipavidalinu. Ad4auto "suviliojo" savo lengvu bendravimu ir rūpesčiu. Esame labai patenkinti suteiktomis paslaugomis. Automobilis atrodo geriau, nei tikėjomės."

Vitalija

UAB SOLIDO GROUP

"Kaip fizinis asmuo kreipiausi į 5 Lietuvos įmones, tačiau "Spalvota Reklama" buvo pati operatyviausia ir lanksčiausia. Nors jie ir ne Kauniečiai, tačiau kuo puikiausiai susitvarkėme nuotoliniu būdu. Rekomenduoju!"

Egidijus

UAB GROWARD GROUP

"Buvo paprasta suderinti visus klausimus nuo vizualo iki gamybos, net ir automobilį po klijavimo pristatė patys į įmonę. Greitai ir kruopščiai atlikti darbai. Darbo rezultatas patiko, automobilis atrodo puikiai. Rekomenduoju."

Rita

UAB BLULITA

"Likome patenkinti personalo darbu, visi kylantys klausimai greitai ir operatyviai atsakomi. Rekomenduočiau jus kitiems ir patys dar ne kartą grįšime. Paprastumas, nuoširdumas, aiškumas. Viskas ko reikia sklandžiam darbui."

Karolina

UAB SOLAR PLANT

"Puikiai atliko savo darbą, aplkijuoti trys įmonės automobiliai. Ačiū. Greitai ir operatyviai."

Edgaras

UAB SOLET

"Dėkoju už operatyviai ir profesionaliai atliktus darbus.Už bendravimo kokybę. Žinau tikrai, kad rekomenduosiu ir kitiems.Ačiū."

Raimonda

UAB VIASOLIS

"Viskas buvo atlikta tvarkingai, kokybiškai ir svarbiausias aspektas, kad buvau priimtas svetingai. Viskas labai puikiai."

Paulius

UAB AUTOKASTA

"Aiškus pasiūlymas, geras Ernesto darbas. Kai rinkausi pasiūlymus, buvo aiškiai įvardintos kainos. Aiškiai paaiškinta viskas."

Saulius

UAB VIENAS PASAULIS

"Profesionalus ir greitas darbas. Nuo maketavimo iki galutinio tikslo - vos per kelias dienas. Likome patenkinti paslaugomis, kruopščiu darbu, bendravimu ir ketiname toliau bendradarbiauti."

Vaida

UAB AUKŠTAITIJOS KASYBA

"Atkaklus, geranoriškas vadybininkas, kuris ieškojo bendrų sprendimų, noras padėti kokybiškai apipavidalinti transporto priemones. Galutinis auto apklijavimas patiko."

Jurgita

UAB STRAIKAS

"Naudojausi automobilių apklijavimo paslauga ir esu labai patenkintas įmonės darbu, darbai atlikti greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju!"

Edvinas

UAB GLOBAY

"Maloniai bendrauja, neįkyrūs, gražus rezultatas. Rekomenduotume, dėl tinkamo bendravimo, gerai atlikto darbo, o dėl ilgaamžiškumo reklamos ankstoka kalbėti."

Nerijus

UAB DONĖJUS

"UAB Vilniaus Citmai puikiai patarė bei preciziškai ir organizuotai atliko keturių auto reklamos apklijavimo darbus."

Jūratė

UAB VILNIAUS CITMA

"Automobilio apipavidalinimas buvo atliktas puikiai. Įmonė rūpinasi savo klientais, maloniai bendrauja ir darbus atlieka profesionaliai."

Laura

UAB TOSKANAS

"Rekomenduoju! Greiti, kokybiški ir kainos normalios!"

Svajūnas

MB STIKLO MEISTRAS

Atlikti darbai atrodo gerai, įsiklausyta ko klientas nori, reagavimas greitas."

Iveta

UAB ENERGAS

"Labai patiko kolektyvas. Čia šeimyninė veikla. Atviras, nuoširdus tėtis su sūnum. Darbas geras!!! Ir negalvojau, kad taip gerai reklama ant mašinos išeis. Super!!! Ačiū už darbą!!"

Viaceslav

MB FREEDIVING

"Likome patenkinti greitu ir kokybišku darbu bei maloniu aptarnavimu.Labai patiko kolektyvas. Čia šeimyninė veikla. Atviras, nuoširdus tėtis su sūnum. Darbas geras!!! Ir negalvojau, kad taip gerai reklama ant mašinos išeis. Super!!! Ačiū už darbą!!"

Simas

MB BAJORŲ ŽUVIS

"Labai puikiai atliktas darbas, su kita imone neisejo susisneketi per pora menesiu o sitie virukai profai!!!"

Justinas

MB PROPAVING

"Viskas vyko sklandžiai ir greitai. Greitas ir puikus darbas, bei pasiūlomas dizainas. Rekomenduotume ir kitiems."

Dalius

VŠĮ ALYTAUS ŠILUMOS TINKLAI

"Tiko pasiūlyta kaina, garantijos, darbų atlikimo terminai. Likome labai patenkinti, darbai atlikti labai greitai ir kokybiškai. Rekomenduotume"

Kristina

VŠĮ VILNIAUS MIESTO PARKAI

"Labai greitai ir kokybiškai atliktas darbas, geros paslaugų kainos."

Kristina

UAB OPTIMEROS FASADAI

Patikėkite savo automobilius profesionalams!