— Atsiliepimai —

Ką apie mus kalba klientai

Andrius

E-komercijos vadovas / UAB "Rimi LIETUVA"

"Džiaugiamės, kad visi darbai buvo atlikti laiku, taip kaip sutarta. Klijavimas atliktas kokybiškai. Bendradarbiausime ir ateityje."

Dovilė

Marketingo specialistė / UAB "Ainava"

"Dėkojame Jums, darbai atlikti gerai, esame patenkinti. Ateityje, kai vėl bus poreikis klijuoti automobilius - kreipsimės"

Esfira 

Marketingo vadybininkė / UAB " Omniva"

""Ad4auto" puikiai atliko savo darbą. Sutiko apklijuoti mūsų autobusiukus skubia tvarka ir padarė tai puikiai. Jeigu turėjome pastabų dėl užklijuotų lipdukų - iš karto reagavo ir atliko pataisymus. Turi savo patalpas klijavimui, kas yra ypač patogu neturint sąlygų patiems."

Vaida

Technikos direktorė / UAB  "Aukštaitijos kasyba"

"Profesionalus ir greitas darbas. Nuo maketavimo iki galutinio tikslo - vos per kelias dienas. Likome patenkinti paslaugomis, kruopščiu darbu, bendravimu ir ketiname toliau bendradarbiauti."

Egidijus 

Eksporto vadovas / UAB "Groward Group"

"Kaip fizinis asmuo kreipiausi į 5 Lietuvos įmones, tačiau "Spalvota Reklama" buvo pati operatyviausia ir lanksčiausia. Nors jie ir ne Kauniečiai, tačiau kuo puikiausiai susitvarkėme nuotoliniu būdu. Rekomenduoju!"

Vitalija

Manager / UAB "Solido group"

"Ieškojome įmonių, kurios galėtų pasirūpinti mūsų įmonės automobilių apipavidalinu. Ad4auto "suviliojo" savo lengvu bendravimu ir rūpesčiu. Esame labai patenkinti suteiktomis paslaugomis. Automobilis atrodo geriau, nei tikėjomės."

Edvinas

Direktorius / UAB "Globay"

"Naudojausi automobilių apklijavimo paslauga ir esu labai patenkintas įmonės darbu, darbai atlikti greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju!"

Paulius

Direktorius / UAB "Autokasta"

"Viskas buvo atlikta tvarkingai, kokybiškai ir svarbiausias aspektas, kad buvau priimtas svetingai. Viskas labai puikiai."

Jurgita

Marketingo vadovė / UAB "Straikas"

"Atkaklus, geranoriškas vadybininkas, kuris ieškojo bendrų sprendimų, noras padėti kokybiškai apipavidalinti transporto priemones. Galutinis auto apklijavimas patiko."

Saulius

Marketingo vadybininkas / UAB "Vienas pasaulis"

"Aiškus pasiūlymas, geras Ernesto darbas. Kai rinkausi pasiūlymus, buvo aiškiai įvardintos kainos. Aiškiai paaiškinta viskas."

Laura 

Marketingo vadybininkė / UAB "Toskanas"

"Automobilio apipavidalinimas buvo atliktas puikiai. Įmonė rūpinasi savo klientais, maloniai bendrauja ir darbus atlieka profesionaliai."

Viaceslav 

Nardymo instruktorius | "Freediving"

"Labai patiko kolektyvas . Čia šeimyninė veikla . Atviras ,nuoširdus tėtis su sūnum. Darbas geras !!! Ir negalvojau, kad taip gerai reklama ant mašinos išeis . Super !!! Ačiū už darba !!" 

Svajūnas 

Direktorius / MB "Stiklo meistras"

"Rekomenduoju! Greiti, kokybiški ir kainos normalios!"

Simas

Direktorius / UAB "Bajorų žuvis"

"Likome patenkinti greitu ir kokybišku darbu bei maloniu aptarnavimu."

Indrė

Projektų vadovė / UAB "Rogių šunys"

"Likome 100% patenkinti! Net nereikėjo patiems nuvaryti mašinos! Kruopštus ir operatyvus darbas, o rezultatas - fantastiškas!"

Iveta

Pardavimų vadovė / UAB "Energas Group"

"Atlikti darbai atrodo gerai, įsiklausyta ko klientas nori, reagavimas greitas."

Nerijus

Direktorius / UAB "Donėjus"

"Maloniai bendrauja, neįkyrūs, gražus rezultatas. Rekomenduotume, dėl tinkamo bendravimo, gerai atlikto darbo, o dėl ilgaamžiškumo reklamos ankstoka kalbėti."

Patikėkite savo automobilius profesionalams