— Atsiliepimai —

Esfira Žakas

Manager / Company

""Ad4auto" puikiai atliko savo darbą. Sutiko apklijuoti mūsų autobusiukus skubia tvarka ir padarė tai puikiai. Jeigu turėjome pastabų dėl užklijuotų lipdukų - iš karto reagavo ir atliko pataisymus. Turi savo patalpas klijavimui, kas yra ypač patogu neturint sąlygų patiems."

Vaida

Technikos direktorė/ "Aukštaitijos kasyba"

"Profesionalus ir greitas darbas. Nuo maketavimo iki galutinio tikslo - vos per kelias dienas. Likome patenkinti paslaugomis, kruopščiu darbu, bendravimu ir ketiname toliau bendradarbiauti."

Egidijus Katkevičius

Eksporto vadovas / "Groward Group"

"Kaip fizinis asmuo kreipiausi į 5 Lietuvos įmones, tačiau "Spalvota reklama" buvo pati operatyviausia ir lanksčiausia. Nors jie ir ne Kauniečiai, tačiau kuo puikiausiai susitvarkėme nuotoliniu būdu. Rekomenduoju!"

Laura Bernikaitė

Marketingo vadybininkė / UAB "Toskanas"

"Automobilio apipavidalinimas buvo atliktas puikiai. Įmonė rūpinasi savo klientais, maloniai bendrauja ir darbus atlieka profesionaliai."

Dovilė

Marketingo specialistė / "Ainava"

"Dėkojame Jums, darbai atlikti gerai, esame patenkinti. Ateityje, kai vėl bus poreikis klijuoti automobilius - kreipsimės"

Paulius

Direktorius / "Autokasta"

"Viskas buvo atlikta tvarkingai, kokybiškai ir svarbiausias aspektas, kad buvau priimtas svetingai. Viskas labai puikiai."

Timur Tadžibayev

Direktorius / UAB "Netro"

"Viskas vyko gerai."

Viaceslav Nazarov

Nardymo instruktorius | "Freediving"

"Labai patiko kolektyvas . Čia šeimyninė veikla . Atviras ,nuoširdus tėtis su sūnum. Darbas geras !!! Ir negalvojau, kad taip gerai reklama ant mašinos išeis . Super !!! Ačiū už darba !!" 

Svajūnas Salkauskas

Direktorius / "Stiklo meistras"

"Rekomenduoju, greiti, kokybiski ir kainos normalios!"