- GARANTIJOS RŪŠYS -

Apklijuotiems automobilių paviršiams "Ad4auto" suteikia dviejų tipų garantijas:

  • Garantija 2 metams suteikiama "Standard Plius" ir "Premium Plius" klasės plėvelėms;
  • Garantija 1 metams suteikiama "Standart" klasės plėvelėms;
  • Garantija nesuteikiama "Eco" ir "Eco Plius" klasės plėvelėms

GARANTIJOS TRUKMĖ
Kiekvieno tipo garantija trunka tiek laiko, kiek nurodyta prie pasirinktų medžiagų klasės pavadinimo, skaičiuojant nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos.

GARANTINĖS SĄLYGOS
Garantija įsigalioja nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos. Paslaugos įsigyjimo įrodymas - užsakymo arba sąskaitos faktūros numeris.

IŠIMTYS
Garantija netaikoma, jei apipavidalinta transporto priemonė pateko į auto įvykį, buvo pažeista mechaniniu būdu, netinkamai eksplotuojama, valoma bei plaunama tam nepritaikytomis priemonėmis ir būdais (naudojant per aukštą vandens slėgį, apklijuotą paviršių plaunant ne 90 laipsniu kampu bei laikantis mažesnio nei 50 cm atstumo).

Garantija netaikoma, jei plėvelės pažeidimas įvyko dėl apledėjusio transporto priemonės paviršiaus.

Garantija netaikoma, jei kliento nurodymu plėvelė buvo užklijuota ant detalių, kurias prieš klijavimą privaloma nuimti, ar užklijuota ant paviršių, pagamintų iš medžiagų, prie kurių ji nelimpa ar/ir nesilaiko.

Garantija netaikoma, jei plėvelė buvo užklijuota ant rūdžių ar jų židinio, jei plėvelė buvo užklijuota ant nekokybiškai paruošto ar/ir nudažyto transporto priemonės paviršiaus.

Garantija netaikoma tuo atveju, kai kliento pageidavimu naudojamos žemesnės kokybės ar pigesnės medžiagos, netinkamos tam tikriems paviršiams apklijuoti.

Natūraliai nusidėvėjusi, nežymiai atspalvį pasikeitusi plėvelė nelaikoma kokybės trūkumu, todėl jam, kaip ir bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams ir pan., garantija netaikoma. Pagal garantijos sąlygas, neatlyginami atsitiktiniai ar dėl kliento kaltės atsiradę nuostoliai.

KAIP IŠSPRĘSTI IŠKILUSIĄ PROBLEMĄ
Pamatę ir įvertinę apklijuotos plėvelės pažeidimus, nuspręsime, ar jai taikytinos garantinės sąlygos. Tuomet gali būti šalinami defektai arba perklijuojama plėvelė. Tokiais atvejais "Ad4auto" komanda pasirūpins medžiagomis ir vieta, kur vyks remonto darbai. Jei panaudotos medžiagos daugiau nebegaminamos, jos bus pakeistos panašiomis. "Ad4auto" komanda pašalins defektus, bet neperklijuos viso anksčiau apklijuoto ploto, jei dėl UV spinduliuotės ar eksploatavimo sąlygų senų ir naujų medžiagų atspalviai skirsis.