"Savaitės citata"

Troškimas yra motyvacijos raktas, tačiau būtent ryžtas ir įsipareigojimas nenumaldomai siekti savo tikslo - įsipareigojimas tobulėti leis jums pasiekti sėkmę, kurios taip siekiate.

Mario Andretti

Kodėl reklama ant automobilio?


 Reklama ant automobilių - viena efektyviausių reklamos formų

Mes nuolat skubame į darbą, mokyklą ar susitikimą net nesuprasdami kiek mūsų akys užfiksuoja reklaminių skelbimų tiesiog gatvėje. Reklama pateikiama ant įvairiausių transporto priemonių - nuo mažiausių automobilių iki gigantiškų sunkvežimių ar autobusų, kuriais kasdien keliaujame ir net neįsivaizduojame kaip atrodytų "pliki" neapipavidalinti autobusai. Taip taip, nors vizuali reklama nėra sureikšminama, tačiau be jos miesto gatvės prarastų spalvingumą.


 Didelis pasiekiamumas

Kasdien tenka nuvažiuoti ne vieną šimtą kilometrų ar dažnai važinėtis miesto gatvėmis? Gaukite iš to naudos pasirinkę reklamą ant automobilio. Reklama ant transporto priemonių padeda plėsti įmonės brand'o, veiklos žinomumą. Tai lemia didesnį klientų srautą bei didesnes pajamas. Be abejo auto reklama pastebima dažniau jei reklaminiai lipdukai yra ryškus, savyje "slepiantys" gilią mintį taip pat, remiantis klientų pasisakymais, didesnės auditorijos dėmesio sulaukia fotospauda apipavidalinti automobiliai lyginant su nedideliais reklaminiais užrašais ant automobilių.


Reklama ant automobilio - ilgalaikė reklama

Reklama ant automobilio gali puikiai tarnauti daugiau nei 5 metus. Naudojama lateksinė spauda ant automobilinės spaudos plėvelės apsaugo reklaminius lipdukus nuo menkų įbrėžimų, nutrynimų, drėgmės bei UV spindulių. Taigi sukurta auto reklama Jūs galėsite džiaugtis tikrai ilgą laiką, iki kol suprasite, kad dizainas Jūsų akims yra nusibodęs ir norite jį atsinaujinti.


Patrauklus įvaizdis

Reklaminiai skelbimai televizijoje, internete bei radijo eteryje pateikiami žmonėms, nors jų reklama net nedomina. Tačiau, nepaisant to, reklama ant automobilio "leidžia" žmonėms rinktis - jie neprivalo skaityti tekstinės informacijos, pateiktos automobilio apipavidalinime. Originaliai pateikti reklaminiai lipdukai ant automobilio sudaro sėkmingos įmonės bei jos vystomos veiklos įspūdi savo būsimiems klientams. 


Apsauginė funkcija

Automobilio apklijavimo reklaminė plėvelė funkcionuoja netik kaip informacijos skleidimo priemone, bet ir apsaugo automobilio išorę tiek nuo aplinkos veiksnių, tiek ir nuo pažeidimų. Galų gale, atsisakius reklaminių lipdukų Jūsų automobilio fasadas liks nepakitęs. Beje, automobilio išorinis įvaizdis liks nepakitęs tik tada, kai transporto priemonei bus parinktas pilnas apipavidalinimas.

Konsultacija 24/7

 ,,Nustoti reklamuotis, norint sutaupyti pinigus, tai kaip sustabdyti laikrodį, norint sustabdyti laiką"


Henry Ford 

Kodėl klientai renkasi mus?

- Mes galime pasiūlyti daugiau -

Nusprendėte apipavidalinti savo automobilį tačiau tenka švaistyti laiką bei pinigus laukiant ne vien komercinio pasiūlymo, bet ir automobilio dizaino, apklijavimo žadėtų darbų pabaigos? Mūsų įmonės reklamos specialistai supranta Jūsų poreikius. Stengiamės kiekvienam klientui suteikti kuo patrauklesnes sąlygas, kad Jums nereikėtų ilgai laukti kol Jūsų idėja pavirs realybe. 

Pagal Jūsų poreikius parinksime tinkamas reklamines medžiagas, patarsime kokį apipavidalinimą rinktis ir kaip išraiškingiau pateikti savo įmonės veiklą. Kartu apmąstę reklaminės idėjos pateikimą mūsų dizaineriai pasiūlys Jums kelis automobilio apipavidalinimo variantus, o Jūs turėsite pasirinkti sau tinkamiausią dizainą. Beje, norėdami sužinoti paslaugų kainą Jums nereikės ilgai laukti, nes komercinį pasiūlymą pateiksime per 24 val.

Mes teikiame savo paslaugas visoje Lietuvoje, o už atvykimą į vietą paskaičiuojame tik kuro sąnaudas be jokių kitų neaiškių pridėtinių įkainių.


— LANKSTUMAS —

Prisitaikome prie kliento lokacijos.

Automobilius apklijuojame visoje Lietuvoje

— KOKYBĖ —

Auto reklamai naudojamos

kokybiškos medžiagos.

— PROFESIONALUMAS —

Visus reklamos apipavidalinimo

darbus atlieka patyrę specialistai.

— ALL SEASONS —

Turime šildomas patalpas, tad automobilius apipavidaliname tiek vasarą, tiek ir žiemą.

— GREITIS —

Reklaminę spaudą paruošiame

 sutartu laiku, be uždelsimų. 

- Ką klientai kalba apie mus-

Dovilė

Marketingo specialistė / "Ainava"

,,Dėkojam Jums, darbai atlikti gerai, esame patenkinti. Ateityje, kai vėl bus poreikis klijuoti automobilius - kreipsimės''

Andrius

E-komercijos vadovas / UAB "Rimi LIETUVA"

"Džiaugiamės, kad visi darbai buvo atlikti laiku, taip kaip sutarta. Klijavimas atliktas kokybiškai. Bendradarbiausime ir ateityje."

Esfira

Marketingo specialistė / Omniva

''UAB "Areviva" puikiai atliko savo darbą. Sutiko apklijuoti mūsų autobusiukus skubia tvarka ir padarė tai puikiai. Jeigu turėjome pastabų dėl užklijuotų lipdukų - iš karto reagavo ir atliko pataisymus. Turi savo patalpas klijavimui, kas yra ypač patogu neturint sąlygų patiems.''

Vaida

Technikos direktorė/ "Aukštaitijos kasyba"

,,Profesionalus ir greitas darbas. Nuo maketavimo iki galutinio tikslo - vos per kelias dienas. Likome patenkinti paslaugomis, kruopščiu darbu, bendravimu ir ketiname toliau bendradarbiauti.''

— Dirbame visoje Lietuvoje —

Darbus vykdome visoje Lietuvoje ir už Lietuvos ribų.  Darbus galime atlikti ir savaitgaliais.

Ad4auto

Paslaugas atliekame visoje Lietuvoje

+370 655 54906 

Kontaktai Vilniuje / Kaune / Šiauliuose / Klaipėdoje

+370 636 42497

Kontaktai Panevėžyje